Missing Classmates

If you know where these Classmates are please share our web address with them:
http://www.northeast71.com/
If you know the email address for any Classmate below you can click on the Classmate's name to quickly send an email invitation to our site.

Tom Acker
Donna Adams
Nancy Lee Ahles (Domasco)
John Alexander
Alexis Anderson
Paula Angotti
Ruth Baker
Shawn Baldwin
Dennis Banks
Russell Barker
Karin Beard
Marilyn Beckman
Bill Beftoulides
Lance Belcher
Joseph Bennett
Patricia Bennett
Dennis Blakey
Bob Boerker
Debra Boettger
Debbie Bone
Janet Bordner
Sue Bourdeau
Debra Boydston
Keith Bramlett
Sheryl Brann
Ina Bridge
Christine Bullion
Carol Burns
Joe Cain
Donna Cano
Eric Carl
Steve Carlson
Theresa Carman
Cindy Carroll
Ron Carroll
Anthony Carter
Jeff Chandler
Paul Chenevert
Raymond Stuart Choquette
Roberta Cole
Sandy Colt
Linda Conley
Tim Connor
Bob Cook
Randy Costenbader
David Cox
William Cunningham
Elizabeth Daniel
Keith Daniels
Rita Davenport
Debra Jane Davidson
Joe Davies
James Davis
Michael Davis
Gary Dawson
Patricia Dawson
Holli Denton
Thomas Devine
Rebecca E Dias
Frank Dipple
Dwight Douglas
James Drummond
Randolph Dudley
David Dupper
Maureen Eckert
Robert Endicott
Louis J. Erba
Marilyn Ernestine
Charles Eure
Sandra Farrington
Steve Farrington
Craig Farrow
Gary Ferguson
Francesca Ferrer
Janet Fiedler
Janet Fife
Wendy Fischer
Sharon Foley
Paul Footlick
Dennis Fowler
Philip Garrett
Susan Gehringer
John Geoghegan
Clifford John Goodrich
Theresa Goodwin
Phillip Gorden
Richard Gould
Walter B, Granger
Mary Greco
Pattie Groves
Jeani Grynewicz
Patricia June Hagedorn
Alfred Hale
Lyle Harpe
Doug Harper
Bill Hartway
Renee Haugh
Cindy Hawkinson
Nancy Hawks
Ginger Hazellief
Cathleen S. Heffern
Rod Hemberger
Donna Herman
Roy Hohenstern
Kathleen Hovey
John Hughes
Walter Humcke
Al Hunter
Paul Jackson
Cindy Janotta
Barbara Johnson
Walter Johnson
Wayne Johnson
Dale Jones
Robert Kaiser
James Kane
Cindy Keck
Mary Keene
John Kelso
John Killinger
Steve Klein
Tom Kleinclaus
John (Burt) Klinger/Klingler
David Lamy
Pat Landis
Kathryn Lauer
Elizabeth Lazur
Craig Lewis
John Lewis
Debbie Lovell
Robert Ludwick
Joanne Lutz
David Macri
Janet Mankowski
Laurin March
Helene Martin
Lucille Martin
Steve Martin
Cindy Maxwell
Herb May
Ralph McCahan
Sandra McCarty
Richard McConnell
Richard McGahan
Walter McKenzie
Michael Mead
Gwen Meckley
Andrew Mercak
Jan Merrill
Steve Miker
Hank Miller
Santa Mills
Bill Miragas
Michael Moock
Josephine Morales
Terrie Moreland
Bob Morgan
Alice Moseley
David Motta
Diane Mullins
Patricia Nation
Karen Sue Newkirk
David Nicol
Alan Nodzon
Steve Oliver
Vincent Paceecca
Richard Parker
Paul Patronelli
Gail Phillips
John Phillips
Stephen Pimental
Judith Plagmann
Linda Plessner
Sharon Kay Poole
Donald Prachnick
Pat Ramirez
Michael Ramon
Michael Ranallo
Patricia Reese
Robert Reinhart
Mike Richardson
Pat Robbins
Bev Roesch
Kathleen Rogers
Susan Rogers
Tricia Rogers
Tim Roper
Robert Ross
Kathy Ruland
Linda Rulifson
Dave Ruppel
James Michael Sandys
Brian Schauder
Anthony Sciarrino Jr
John Shaver
Lola Sheilds
Judy Smith
Paula Smith
Peter Smith
Kirk Stanley
Nathan Steele
Mary Strong
Tara Sturgell
Robert Surette
Kathy Surver
Susan Swain
Mark Tarbox
Lynn Earl Taylor
Mark Techler
Debbie Tempro
Lea Thomas
Brenda Thompson
Linda Tondreault
Robert Von Gartzen
Vae Wallace
Boyd Walters
Richard Walton
Mike Werner
Jim Whaley
Mary Whelan
John White
Denise Wiley (Saccucci)
Francis H. Willette
Bobby L Williams
Rodger Williams
Jeff Winstead
Lawrence Woods
Mike Woodside
Francis Woodward
Craig Wurster
Barbara Yaede
Betty York
Jan Yorkey
Leslie Young
Mary Young

Guest Members

George Baker(Math Teacher)
Violet Barth (Secretary/Clerk)
Pat Beacham(English Teacher)
June Bletzer (Secretary/Clerk
Patricia Bonnano(Social Studies Tea…
Thomas Borgeld(Social Studies Teacher)
Arthur Brice, Sr (Foreign Language …
Sandra Brown (Science Teacher)
Harold Brown(Science Teacher)
Mary Bryant (Social Studies Teacher)
Mitchell Buczkowski (Science Teacher)
Edward Bumgarner (Industrial Arts T…
Leila Burwell (Industrial Arts Teac…
Joseph Casares (Science Teacher)
Dorothy Cheatham(Guidance Coordinator)
Joan Clark (Home Economics Teacher)
Susan Clary
Alonzo Colquitt (Social Studies Tea…
Louise Congdon (Secretary/Clerk
Elizabeth Conglin (Secretary/Clerk)
Thomas Cooper (English Teacher)
Dorothy Cooper (Secretary/Clerk)
Kay Craig (Secretary/Clerk)
Daniel Crum (Social Studies Teacher)
Wilma Cuthbert(DE Dct Teacher)
Zoe Dahl (Class Of 1972)
Ted Dahlem (English Teacher)
Joy Dance (Physical Education Teacher)
Margery Davis (Secretary/Clerk)
Fred Dorsett (Social Studies Teacher)
Edward Evans (Driver Education Teac…
Samuel Evans (Mathematics Teacher)
Eleanor Ezell (Secretary/Clerk)
Mario Ferfoglia (Class Of 1970)
Henry Fraze (Science Teacher)
Christa Fumea (Foreign Language Tea…
Harry George (Social Studies Teacher)
John Girton(class Of 1972)
Glyndell Hadaway (Mathematics Teacher)
Samuel Hand (Band)
Rachel Harless (Business Teacher)
Kenneth Harris (Industrial Arts Tea…
Michael Hart (Social Studies Teacher)
Judy Hoban (English Teacher)
Dorothy Hunsinger (Secretary/Clerk)
Robert Hunter (Science Teacher)
Richard James (DE Dct Teacher)
Mary Margeart Jett (Secretary/Clerk)
Thomas Jones (Physical Education Te…
Donald Keller (Driver Education Tea…
Anita Kleinfield (Secretary/Clerk)
Jeanne Kolthoff (Business Teacher)
Hugh Kriever(Assistant Principal)
Raymond Kuhl (Science Teacher)
Charlie Lanham (1970 Grad)
Peter Lowry (1970 Grad)
Lois Mason (Secretary/Clerk)
Jesslyn McBride(Registrar)
David McCray (Social Studies Teacher)
Janet McCrimmon (English Teacher)
John McLay (Physical Education Teac…
Peggy McMurray (Science Teacher)
Mary Miller (Physical Education Tea…
Charles Miner (Mathematics Teacher)
Betty Moran (Secretary/Clerk)
Karl Nousianen (Social Studies Teac…
Kathleen Novak (Counselor)
Donald Palmer (Driver Education Tea…
Elnora Parks (English Teacher)
Lou Perry (Counselor)
Oretha Pope (Science Teacher)
Gordon Prescott (English Teacher)
Jane Protinsky (Secretary/Clerk)
Phebus Pruett (Mathematics Teacher)
George Raymond (Science Teacher)
Debbie Reinhold (Kazor Class Of 1970)
William Roberts (Physical Education…
Jeanne Robertson (Physical Educatio…
Thelma Robinson (English Teacher)
Velma Rowe (Choral Music Teacher)
Larry Rudisill (Physical Education …
Lynda Schoonover (Business Teacher)
Gay Shirley (Business Teacher)
Barbara Shorter (Business Teacher)
Pauline Spears (Secretary/Clerk)
Elizabeth Stone (English Teacher)
Marilyn Stone (Secretary/Clerk)
Joan Sunter (Secretary/Clerk)
Walter Swan (Science Teacher)
Dorothea Taylor (Home Economics Tea…
Paula Tenney (Secretary/Clerk)
Judy Thompson (English Teacher)
Inez Tsacrios (Mathematics Teacher)
Joan Vernotzy (English Teacher)
David Waters (DE Dct Teacher)
Sandra Watson (Business Teacher)
Helen Webster (Mathematics Teacher)
Douglas Werth (Social Studies Teacher)
Samuel Wharton (Industrial Arts Tea…
Darlene White (Gee)
Barbara Wilson (Secretary/Clerk)
John Wilson-Geronimo (Mathematics T…
Gladys Wright (Home Economics Teacher)
Rubye Wysinger (Social Studies Teac…